en
pl
home

agro_park.jpg

 

Kolejna edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018 roku na terenie Targów Lublin. Z pasji do rolnictwa… - to hasło bardzo dobrze opisuje Targi Rolnicze AGRO-PARK.

Rolnicy, właściciele gospodarstw rolniczych, hodowcy oraz młodzież i studenci uczący się w szkołach o profilu rolniczym, znajdą tutaj szeroką ofertę maszyn, urządzeń dla rolnictwa, elementy budownictwa wiejskiego, chemię, nawozy i środki ochrony roślin, nasiona, wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe, aparaturę kontrolno – pomiarową, a także doradztwo z zakresu finansów. Wzorem lat ubiegłych całość ekspozycji dopełni kiermasz produktów regionalnych. Wśród wystawców nie zabraknie również wiodących na rynku rolniczym wydawnictw.

Początek sezonu rolniczego

Marcowy termin, tuż przed szczytem sezonu, nie kolidujący z rozpoczęciem prac polowych, jest dobrym czasem na to, by podsunąć rolnikom  bezpieczne i bardziej komfortowe rozwiązania maszynowe. AGRO-PARK to wydarzenie wspomagające rozwój i promocję polskiego rolnictwa. To  doskonały czas na poszukiwanie nowych rozwiązań, czerpanie inspiracji, zdobywanie wiedzy i spotkania ze znanymi w kraju specjalistami z branży rolniczej.

Dofinasowanie przyjazdu dla grup

By ułatwić poruszanie się po terenie Targów Lublin oraz skrócić czas dotarcia do dostawców, pawilony wystawiennicze będą podzielone tematycznie. Uwzględniając potrzeby wystawców, dla których prowadzenie rozmów handlowych, to główny cel udziału w targach, organizatorzy zadbają o obecność profesjonalistów. Rolników do udziału w targach zachęci nie tylko różnorodna oferta przygotowana przez wystawców, ale i ciekawie zapowiadające się seminaria. Wstęp na Targi jest bezpłatny. Organizatorzy przewidują również korzystne dofinasowanie przejazdu dla grup zorganizowanych.  Grupę liczącą minimum 12 osób należy zgłosić najdalej do końca lutego 2018 roku.

Udział w targach AGRO-PARK jest bezpłatny!

 

Zobacz program wydarzeń  >>>

Zobacz plan ekspozycji >>>

Zgłoś grupę >>>

Zobacz jak wyglądały Targi AGRI-PARK w Lublinie w 2017 roku >>>

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact