en
pl

Targi Agro-Park 2019 już za kilka dni

Nowe maszyny rolnicze na sezon 2019, dealerzy z całej Polski i z zagranicy, konferencja o ochronie upraw – to wszystko już 2 i 3 marca w Targach Lublin. Największe wydarzenie rolnicze w Polsce wschodniej już w ten weekend. Rolniku – nie może Cię zabraknąć!

Targi Agro-Park to wydarzenie o dużej skali, cieszące się prestiżem oraz zaufaniem rolników z całego kraju. Co roku dziesiątki tysięcy ludzi z województwa lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego gromadzi się na Targach zanim rozpoczną się prace polowe. Rolnicy przybywają na Tragi, by zapoznać się z ofertą maszyn i urządzeń dostępnych u najlepszych dealerów, a  także by poszerzyć swoją wiedzę i jak najlepiej przygotować się do rozpoczęcia prac polowych na wiosnę.

Nie tylko ciągniki

XII edycja Targów Rolniczych Agro-Park będzie imponująca pod względem wielkości ekspozycji i ilości wystawców. Pojawią się najważniejsze marki ciągników i maszyn dostępne na polskim rynku: New Holland, John Deere, Claas, Valtra, Kubota, Case, Steyr, Zetor, McCormick, Samasz, Metal-Fach, Pronar, Kuhn, Deutz, McHale, Fendt, Bury, Belarus, Unia, Sipma.  Udział w Targach wezmą również zagraniczni producenci m.in. z Danii i Austrii. Po raz pierwszy pojawi się 40 nowych firm, by zaprezentować swoją ofertę dla rolników na sezon 2019. Ekspozycja będzie niezwykle różnorodna - pojawią się nie tylko maszyny, ale także nawozy,  środki ochrony roślin i usługi dla rolnictwa. Nie zabraknie nasion i pasz oraz wyposażenia budynków inwentarskich. Podczas Targów Rolniczych znajdą coś dla siebie również osoby, zainteresowane finansami dla rolnictwa, budownictwem wiejskim, czy technologiami OZE. Zainteresowani ochroną upraw będą mieli okazję wziąć udział w konferencji prowadzonej przez ekspertów.

Wspierają nas

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski, Jarosław Stawiarski – Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a także Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk.

Wydarzenie wspierają patroni medialni: Agro Wydawnictwo sp. z o.o. – wydawca czasopisma Agro Profil, Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA sp. z o.o. – wydawca Rolniczego Przeglądu Technicznego, Południowa Oficyna Wydawnicza sp. z o.o. – wydawca gazety Wieści Rolnicze, Agencja Marketingowa Wizerunek, prowadząca serwis www.gospodarz.pl, PTWP ONLINE sp. z o.o. – wydawca czasopisma Farmer i prowadzący serwis www.farmer.pl, Wydawnictwo Biznes – Press sp. z o.o. będące wydawcą dwutygodnika Agro Serwis oraz Polskie Wydawnictwo Rolnicze sp. z o.o. – wydawca czasopisma Top Agrar Polska.

2019-02-28