en
pl

Nowość: koparko-ładowarka New Holland dla sektora rolniczego

Dealer New Holland - firma Rolmax ze Świdnika na tegorocznym Agro-Parku po raz pierwszy zaprezentuje nowość w swojej ofercie - koparko-ładowarkę B115C New Holland.

To wszechstronna i wydajna maszyna 3w1, która łącząc w sobie zalety koparki i ładowarki kołowej, daje możliwość wykonywania wielu różnych zadań. Model, który zostanie zaprezentowany przez firmę Rolmax (stoisko 27 w hali C) to największy i najlepiej skonfigurowany model z serii C o mocy silnika 111 KM z kierowaniem czterema kołami. Osprzęt ładowarki serii C, który jest szczególnie przydatny w gospodarstwach hodowlanych, daje możliwość udźwigu ponad 3,5 tony.

W ofercie firmy Rolmax znajdują się również inne, lekkie maszyny budowane New Holland, takie jak: minikoparki, kompaktowe ładowarki kołowe, ładowarki kołowe i miniładowarki. Sprzęt ten doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach w nowoczesnym rolnictwie, m.in. w sadach, winnicach i innych wyspecjalizowanych gospodarstwach rolnych; w uprawie roślin, a także w hodowli i rolnictwie mieszanym. Po więcej szczegółów zapraszamy na stoisko firmy Rolmax (hala C).

2019-02-26