en
pl

Największa w historii ekspozycja maszyn rolniczych tylko w Lublinie

XII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się w dniach 2-3 marca 2019 roku w Lublinie. To ważne dla branży wydarzenie trwać będzie dwa dni, dzięki czemu odwiedzający będą mieć wystarczająco dużo czasu, żeby zapoznać się z bogatą ofertą maszyn i urządzeń rolniczych na sezon 2019, która zajmie powierzchnię ponad 15 000 m2.

W dwóch halach wystawowych na terenie Targów Lublin będzie można zobaczyć maszyny i urządzenia dla rolnictwa, wyposażenie serwisów rolniczych, elementy budownictwa wiejskiego, chemię, nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe. Ekspozycję dopełnią wiodące na rynku czasopisma i portale rolnicze, a także związki i stowarzyszenia. W programie Targów AGRO-PARK przewidziane są również interesujące prelekcje. – Targi AGRO-PARK w Lublinie to przede wszystkim długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami. Przez ostatnie 12 lat staraliśmy się sprostać rosnącym wymaganiom branży rolniczej, które zmieniały się bardzo dynamicznie. Razem z nimi ewoluowała formuła Targów oraz sposób ich przygotowania. Cieszmy się, że już po raz dwunasty do Lublina przyjadą topowe marki ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych, które zaprezentują producenci oraz lokalni dealerzy – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tak wielkiej ekspozycji jeszcze nie było

Czym w 2019 roku zaskoczą Targi Rolnicze w Lublinie? – Przede wszystkim największą w historii ekspozycją wystawienniczą – zapewnia Mirosław Maciej Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin S.A. – AGRO-PARK to również szeroka oferta na sezon 2019, nowości z sektora AGRO oraz konferencje z udziałem wybitnych ekspertów z branży rolniczej – dodaje. Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu mogą liczyć na obecność branżowych liderów, innowacyjne rozwiązania z rolnictwa, specjalistyczną wiedzę i liczne porady, a także spotkania z osobistościami z branży rolniczej. – Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu rozwoju swoich gospodarstw. Targi charakteryzować będzie biznesowy charakter, ale też bardzo dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom biznesowym i dobrej zabawie. Wielomiesięczna ciężka praca nad projektem zaowocowała olbrzymią i niezwykle różnorodną ekspozycją wystawienniczą, która z pewnością zaimponuje odwiedzającym – pointuje Mirosław Wituch. Jak co roku prym będą wiodły maszyny wielkiego kalibru. – Do Lublina zawita kilkadziesiąt modeli ciągników, które znajdą zastosowanie w każdej wielkości gospodarstwie. Na Targach AGRO-PARK pojawią się też najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. W miejscu tym należy podkreślić, że w przyszłorocznej edycji weźmie udział kilku nowych producentów maszyn nie tylko z polski, ale i Europy, w tym z Danii.

Zgłoś grupę, a otrzymasz dofinansowanie

Targi Rolnicze AGRO-PARK są bardzo popularne wśród rolników z Lubelszczyzny oraz województw ościennych. By zachęcić do udziału w tym wydarzeniu rolników z całej Polski organizatorzy kontynuują program dofinansowania przyjazdu dla grup. By grupa je otrzymała powinna liczyć minimum 12 osób. Zgłoszenia należy dokonać do 28 lutego na stronie internetowej www.agropark.pl.

 

 

2018-11-19