en
pl

Będziemy w Minikowie

Zespół Agro-Parku 2020 kontynuuje tour po Polsce.

więcej

Mówią o Agro-Parku

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia materiału TVP Lublin o tegorocznej edycji targów Agro-Park.

więcej

AGRO-PARK już za nami!

Największe Targi Rolnicze we wschodniej części kraju odbyły się po raz 12. Ekspozycja tej edycji Targów była imponująca nie tylko pod względem jakości dostępnych maszyn i usług, ale także pod względem wielkości – zajęła 15 tysięcy metrów kwadratowych. Pojawiło się 170 wystawców i 26 029 zwiedzających!

więcej

Targi Agro-Park 2019 już za kilka dni

Nowe maszyny rolnicze na sezon 2019, dealerzy z całej Polski i z zagranicy, konferencja o ochronie upraw – to wszystko już 2 i 3 marca w Targach Lublin. Największe wydarzenie rolnicze w Polsce wschodniej już w ten weekend. Rolniku – nie może Cię zabraknąć!

więcej

SIPMA S.A. na naszych targach

SIPMA S.A. jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce oraz jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych na Lubelszczyźnie.

więcej

Nowość: koparko-ładowarka New Holland dla sektora rolniczego

Dealer New Holland - firma Rolmax ze Świdnika na tegorocznym Agro-Parku po raz pierwszy zaprezentuje nowość w swojej ofercie - koparko-ładowarkę B115C New Holland.

więcej

Najlepsze maszyny na Targach Agro-Park

Jednym z 200 wystawców Targów Agro-Park, który w tym roku zajmie rekordową powierzchnię będzie firma P.H.U. Kobo.

więcej

Lista Wystawców na Targach Agro-Park 2019

Zapraszamy do zapoznania się z listą wystawców, którzy zagoszczą na Targach Rolniczych Agro-Park 2019. Ekspozycja w tym roku będzie wyjątkowo imponująca - pojawią się wszyscy liczący się dealerzy z województwa lubelskiego, a także producenci zagraniczni m.in. z Danii i Holandii.

więcej