en
pl
home

Poznaj preferencje klientów

W opinii zwiedzających Targi Rolnicze AGRO-PARK to nic innego, jak przedsmak nowego sezonu rolniczego, dzięki któremu można poczuć klimat zbliżających się prac polowych. W jednym miejscu czasie mogą oni zapoznać się z bogatą ofertą maszyn i urządzeń rolniczych, ale też poszerzyć swoją wiedzę podczas interesujących wykładów.

więcej

Pracuj z nami przy COP24!

Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

więcej

12.000 m2 powierzchni

Osoby poszukujące wiedzy z każdego sektora AGRO powinny odwiedzić Targi Rolnicze AGRO-PARK, które tradycyjnie odbędą się w pierwszy weekend marca 2019 roku. Na powierzchni ponad 12.000 m2 zostanie zaprezentowana bogata oferta maszyn i urządzeń rolniczych, a także usług dla rolnictwa.

więcej

Niższa cena za powierzchnię wystawienniczą do 10 grudnia

Targi Lublin to największy podmiot specjalizujący się w organizacji wydarzeń i wystaw na runku w Polsce Wschodniej. Wieloletnia współpraca z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi mającymi olbrzymie doświadczenie w aranżacji przestrzeni sprzyjającym kontaktom biznesowym, zaowocuje stworzeniem kolejnego bardzo udanego wydarzenia dla branży rolniczej.

więcej

Największe wydarzenie w branży rolniczej w Polsce Wschodniej już 2 marca!

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie to największe i najważniejsze spotkanie z sektora AGRO w Polsce Wschodniej, które od lat odbywa się w u progu rozpoczęcia prac polowych. Marzec to idealny termin, by zaprezentować nowości maszynowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon. XII edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 2-3 marca 2019 roku na terenie Targów Lublin.

więcej

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

ZESPÓŁ AGRO-PARK NA AGRO SHOW

Halo, halo! Fani Targów POLAGRA-PREMIERY, AGRO-PARK, KRAJOWEJ WYSTAWY ZWIERZĄT HODOWLANYCH i ROLTECHNIKA! Zespół targów rolniczych MTP zaprasza na AGRO SHOW w Bednarach w dniach 20-23 września na swoje stoisko nr 221 w sektorze B.

więcej

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact