en
pl
home

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie już w marcu!

Targi Rolnicze AGRO-PARK charakteryzują się stabilnym i systematycznym rozwojem. Atmosfera panująca podczas całego wydarzenia oraz profesjonalne podejście do organizacji imprezy umożliwiły pozyskać lojalne grono wystawców, którzy od lat uczestniczą w Targach.

Impreza ma również wierne grono wśród odwiedzających, dla których AGRO-PARK to obowiązkowy przystanek w kalendarzu. XI odsłona Targów odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018 roku w Lublinie.

Targom Rolniczym AGRO-PARK w Lublinie towarzyszy jedno główne założenie. Jest nim zapewnienie uczestnikom wydarzenia pełnej satysfakcji z czasu spędzonego na Targach. – 10-letnia tradycja oraz sukces poprzednich edycji dowodzi, że Targi to ważne wydarzenie w branży, które sprostało oczekiwaniom uczestników – zapewnia Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Mamy nadzieję, że kolejna edycja imprezy zmobilizuje jeszcze większą liczbę rolników do przyjazdu do Lublina i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami na sezon 2018 – dodaje. W 2017 roku Targi AGRO-PARK odwiedziły aż 27 102 osoby.

 

2017-12-11
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact