en
pl
home

Nowatorskie rozwiązania i bogata ekspozycja maszyn rolniczych!

Tak w skrócie można zapowiedzieć Targi Rolnicze AGRO-PARK, które w dniach 3-4 marca odbędą się w Lublinie. Dwudniowe wydarzenie dedykowane jest rolnikom, właścicielom mniejszych i większych gospodarstw, osobom zarządzającym rolniczym areałem, młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych oraz wszystkich, którzy interesują się nowinkami z sektora agro.

Targi Rolnicze AGRO-PARK to wydarzenie dostarczające wiedzy z każdego sektora rolniczego. Nowatorskie rozwiązania i nowe technologie, a także usługi dla rolnictwa zostaną zaprezentowane w halach targowych poświęconych kompleksowej ofercie z zakresu wyposażenia gospodarstw rolnych.

Przedsmak nowego sezonu rolniczego

Targi Rolnicze AGRO-PARK to przedsmak nowego sezonu rolniczego, dla tych, którzy cenią sobie profesjonalne doradztwo i wiedzę. To właśnie podczas Targów Rolniczych AGRO-PARK będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą maszyn i urządzeń rolniczych. Targom towarzyszyć będzie zarówno pierwiastek biznesowy, jak i akcenty skierowane do szerokiej publiczności. – AGRO-PARK na stałe wpisał się już do kalendarza imprez rolniczych. Dla wystawców, producentów i importerów sprzętu rolniczego to doskonała okazja, by poznać preferencje odbiorców. Dla rolników to święto, dni wypełnione ogromnymi emocjami, jakie budzą najnowsze modele maszyn, a także spotkania z autorytetami z branży – tłumaczy Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony MTP.

 

2017-09-21
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact