en
pl
home

Targi AGRO-PARK w Lublinie zakończone, a sezon rolniczy rozpoczęty!

Po raz kolejny w historii Targów AGRO-PARK w Lublinie padł rekord. Dwudniowe wydarzenie spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony branży rolniczej. W tym roku liczba zwiedzających Targów AGRO-PARK w Lublinie wyniosła 27.358.

więcej

Nagrody Targów AGRO-PARK

Podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie Komisja Konkursowa w składzie:

więcej

Nowe modele ciągników na Targach AGRO-PARK w Lublinie

Zapraszamy na drugi dzień Targów AGRO-PARK w Lublinie. W każdej branży można wskazać na tzw. produkty pierwszej potrzeby. W przypadku rolników maszyny dużego kalibru to najważniejszy asortyment, bez którego targi nie mogą się odbyć. Na nich właśnie swoją uwagę koncentruje zarówno hobbysta, jak i profesjonalny odwiedzający.

więcej

Zobacz zdjęcia z Targów AGRO-PARK

Targi Rolnicze AGRO-PARK to nie tylko bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych. To też miejsce sprzyjające nawiązaniu kontaktów handlowych i poszerzeniu horyzontów.

więcej

Zapraszamy na pierwszy dzień Targów AGRO-PARK

Dziś i jutro wszystkie drogi rolnicze prowadzą do Lublina. Tegoroczną edycję wydarzenia doskonale opisuje hasło „Z pasji do rolnictwa”. Dwudniowa impreza dla uczestników jest miejscem spotkań biznesowych, źródłem nowych ofert oraz platformą komunikacji i wymiany doświadczeń dla profesjonalistów. To również doskonały czas na to, by podzielić się z innymi swoją pasją.

więcej

Targi AGRO-PARK w Lublinie już jutro!

Targi Rolnicze AGRO-PARK, które w dniach 3-4 marca odbędą się na terenie Targach Lublin, od kilku lat uchodzi za symbol początku sezonu rolniczego w Polsce Wschodniej. W 2018 roku na lubelskiej ekspozycji pojawią znani producenci i dealerzy maszyn i urządzeń rolniczych, który zaprezentują nowości wytyczające trendy nad polskich polach.

więcej

Trwa montaż Targów AGRO-PARK

Na teren Targów Lublin zjeżdżają już pierwsze maszyny, które będziecie mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę podczas Targów AGRO-PARK. Trwa również montaż w hali A oraz C. Zobaczcie sami

więcej

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie już w sobotę!

Największa ekspozycja halowa innowacyjnych maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce Wschodniej, interesujące seminaria, porady ekspertów – tak w skrócie można opisać zbliżającą się XI edycję Targów Rolniczych AGRO-PARK, które odbędzie się w Lublinie 3-4 marca. Dwudniowe wydarzenie dedykowane jest rolnikom, właścicielom mniejszych i większych gospodarstw, osobom zarządzającym rolniczym areałem, młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych oraz wszystkich, którzy interesują się nowinkami z sektora agro.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact