en
pl
home

Przyjedź na Targi AGRO-PARK w Lublinie!

Interesujesz się nowymi trendami w branży rolniczej? Poszukujesz specjalistycznej wiedzy z sektora AGRO? Zaplanuj w kalendarzu udział w Targach Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie i zdobądź cenne kontakty oraz nowe doświadczenia.

więcej

Wstęp bezpłatny

Organizacja wydarzeń, które cieszą się popularnością podczas Targów AGRO-PARK stała się już tradycją. Odwiedzający mogą być pewni, że w programie pojawią się ciekawe wykłady, które poruszą ważne dla branży zagadnienia.

więcej

Nowe modele ciągników

W każdej branży można wskazać na tzw. produkty pierwszej potrzeby. W przypadku rolników maszyny dużego kalibru to najważniejszy asortyment, bez którego targi nie mogą się odbyć. Na nich właśnie swoją uwagę koncentruje zarówno hobbysta, jak i profesjonalny odwiedzający.

więcej

Czas wytężonej pracy

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie odbędą się już w marcu. Do wydarzenia zostały niespełna trzy miesiące. – Dla zespołu organizacyjnego nastał czas bardzo intensywnych działań, które skupiamy z jednej strony na szerokiej promocji wydarzenia w mediach branżowych i konsumenckich, z drugiej zaś na zapewnieniu zwiedzających bogatej oferty – tłumaczy Mirosław Wituch, dyrektor projekty ze strony Targów Lublin.

więcej

Z każdym dniem ubywa powierzchni do wynajęcia na Targach AGRO-PARK

Już ponad 100 firm zgłosiło się do udziału w Targach Rolniczych AGRO-PARK, które w dniach 3-4 marca odbędą się w Lublinie. Największe w Polsce halowe Targi Rolnicze w Polsce Wschodniej odbędą się za niecałe trzy miesiące.

więcej

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie już w marcu!

Targi Rolnicze AGRO-PARK charakteryzują się stabilnym i systematycznym rozwojem. Atmosfera panująca podczas całego wydarzenia oraz profesjonalne podejście do organizacji imprezy umożliwiły pozyskać lojalne grono wystawców, którzy od lat uczestniczą w Targach.

więcej

6 grudnia mija termin zgłoszeń!

To już ostatni dzwonek, by wysłać zgłoszenie na Targi Rolnicze AGRO-PARK, które odbędą się w Lublinie w dniach 3-4 marca 2018 roku. Wysłane zgłoszenia w terminie gwarantuje otrzymanie promocyjnej oferty cenowej.

więcej

Dofinansowanie przyjazdu dla grup

By ułatwić poruszanie się po terenie Targów Lublin oraz skrócić czas dotarcia do dostawców, pawilony wystawiennicze będą podzielone tematycznie. Uwzględniając potrzeby wystawców, dla których prowadzenie rozmów handlowych, to główny cel udziału w targach, organizatorzy zadbają o obecność profesjonalistów. Rolników do udziału w targach zachęci nie tylko różnorodna oferta przygotowana przez wystawców, ale i ciekawie zapowiadające się seminaria.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact