en
pl
home

Fakt za miastem będzie na Agro-Park w Lublinie

Nowy tygodnik o tematyce rolniczej „Fakt za miastem”, który szturmem zdobywa rynek będzie towarzyszył tegorocznej edycji targów Agro-Park w Lublinie. Każdy ze zwiedzających oraz wystawców będzie mógł sięgnąć po egzemplarz gazety i zapoznać się z najnowszymi informacjami, którymi żyje rolniczy świat. W bieżącym wydaniu nie zabraknie oczywiście zapowiedzi targów Agro-Park.

więcej

Fakt za miastem. Tygodnik dla rolników

więcej

Sprawdź listę wystawców

By czas spędzony na Targach AGRO-PARK w Lublinie był jak najbardziej efektywny, warto się do nich odpowiednio przygotować. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie listy wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w dniach 3-4 marca.

więcej

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie już 3 marca!

XI edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018 roku. Organizatorem największej halowej ekspozycji w Polsce Wschodniej są Targi Lublin S.A. oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na odwiedzających czekać będą najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze, a także porady ekspertów.

więcej

AGROTEX na Targach AGRO-PARK w Lublinie

W gronie wystawców Targów AGRO-PARK w Lublinie pojawi się firma AGROTEX, oficjalny dealer takich marek jak: ZETOR, UNIA GROUP, BELARUS czy WIELTON AGRO.

więcej

Jubileusz firmy Swimer

Firma Swimer, jeden z wystawców Targów Rolniczych AGRO-PARK, obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia.

więcej

Seminaria podczas Targów AGRO-PARK

AGRO-PARK to nie tylko największa ekspozycja halowa innowacyjnych maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce Wschodniej i miejsce podjęcia kluczowych decyzji inwestorskich w obszarze obsługi technicznej działalności rolniczej, ale też doskonała okazja do spotkania wielu znakomitych autorytetów, przedstawicieli biznesu, związków, stowarzyszeń i mediów.

więcej

Media wspierają Targi AGRO-PARK

Kampania promocyjna Targów Rolniczych AGRO-PARK weszła w najgorętszą fazę! Informacje o wydarzeniu znajdziecie nie tylko w prasie branżowej, ale i regionalnych wydaniach gazet codziennych.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact