en
pl
home

Targi Rolnicze AGRO PARK. Z pasji do rolnictwa!

Sezon rolniczy warto rozpocząć na Targach Rolniczych AGRO-PARK, które odbędą się Lublinie w dniach 3-4 marca 2018 roku. Udział w wydarzeniu to bardzo dobry moment na to, by wyznaczyć nowe trendy, nawiązać korzystne relacje biznesowe, pozyskać klientów i umocnić wizerunek w przyjaznej atmosferze.

więcej

Nowoczesne rolnictwo to rolnictwo ekologiczne

Zapraszamy do udziału w targach POL-ECO SYSTEM oraz w szkoleniach i panelach dyskusyjnych dotyczących nowych rozwiązań mających na celu minimalizację negatywnych efektów ubocznych produkcji żywności na środowisko.

więcej

6 grudnia mija termin zgłoszeń

AGRO-PARK już od kilku lat uchodzi za symbol początku sezonu rolniczego w Polsce Południowo-Wschodniej. W 2018 roku na lubelskiej ekspozycji pojawią znani producenci i importerzy maszyn i urządzeń rolniczych, który zaprezentują nowości wytyczające trendy nad polskich polach.

więcej

Liczni pasjonaci rolnictwa

Targi Rolnicze AGRO-PARK to największe spotkanie dla sektora rolniczego w Polsce Południowo-Wschodniej, które nie bez powodu odbywa się u progu rozpoczęcia prac polowych. Marzec to idealny termin, by zaprezentować nowości maszynowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon. Ostatnia odsłona wydarzenia, zlokalizowana na powierzchni ponad 10.000 m2, zgromadziła 27.102 osób.

więcej

Nowatorskie rozwiązania i bogata ekspozycja maszyn rolniczych!

Tak w skrócie można zapowiedzieć Targi Rolnicze AGRO-PARK, które w dniach 3-4 marca odbędą się w Lublinie. Dwudniowe wydarzenie dedykowane jest rolnikom, właścicielom mniejszych i większych gospodarstw, osobom zarządzającym rolniczym areałem, młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych oraz wszystkich, którzy interesują się nowinkami z sektora agro.

więcej

PROMOCYJNE CENY DO 6 GRUDNIA

Zaprezentuj najnowsze rozwiązania rolnicze, które przyciągną klientów z Polski i Europy! Targi Rolnicze AGRO-PARK, które w dniach 3-4 marca 2018 roku odbędą się w Lublinie po raz kolejny staną się miejscem prezentacji bogatej oferty rolniczej. Termin zgłoszeń na Targi AGRO-PARK mija 6 grudnia.

więcej

Zespół Targów AGRO-PARK w Bednarach

W dniach 22-25 września 2017 roku zespół organizacyjny Targów Rolniczych AGRO-PARK obecny będzie na targach AGRO SHOW w Bednarach.

więcej

Zaplanuj udział w targach w roku 2018

Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact