en
pl
home

Rolników planujących nawożenie, siew kukurydzy i wiosenne opryski zapraszamy do odwiedzenia Targów Rolniczych AGRO-PARK. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 4-5 marca 2017 roku w Lublinie.

 

SPRAWDŹ LISTĘ WYSTAWCÓW >>>

Na odwiedzających czekać będą agregaty uprawowe, siewniki, opryskiwacze, pługi, brony oraz cały niezbędny sprzęt do prac polowych. Wystawcy pochwalą się nowymi oraz dobrze znanymi modelami. Swoją ofertę zaprezentują również firmy mające w portfolio artykuły do wyposażenia warsztatów, asortyment do budowy, modernizacji i wyposażenia budynków inwentarskich.

 

 

baner_agro_park_2017.jpg

 

Na szczególną uwagę zwiedzających zasługiwać będzie:

  • blisko 100 modeli ciągników światowych marek, które znajdą zastosowanie w każdej wielkości gospodarstwie

  • najnowsze kombajny zbożowe

  • cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów

  • kilkanaście hodowli roślin, nawozy, środki chemiczne, silosy lejowe i płaskodenne.

 

W programie m.in.: prelekcja na temat chorób zbóż powodowanych przez grzyby toksykotwórcze, którą poprowadzi dr Elżbieta Mielniczuk. Zagadnienie współczesnych wyzwań w hodowli bydła i produkcji mleka w Polsce poruszy dr hab. Witold Chabuz. Do debaty na temat wykorzystania świń ras krajowych w produkcji wieprzowiny wysokiej jakości zaprosi dr hab. Marek Babicz.

 

AGRO-PARK to wydarzenie, które spodoba się zarówno doświadczonym, jak i młodym rolnikom. To okazja do spotkań się z osobistościami rolniczego środowiska, zgłębienia historii, tradycji i kultury rolniczej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz produktu regionalnego. Do dyspozycji odwiedzających będzie również namiot gastronomiczny. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

 

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg

 

Masz pytania dotyczące programu wydarzeń, biletów, przyjazdu grup, ekspozycji wystawienniczej?

 

Napisz email Agnieszka Markiewicz
tel. +48 61 869 2088
e-mail: agnieszka.markiewiczat mtp.pl
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact